Detské zlaté retiazky

Na stránku

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Retiazka zo žltého zlata

Štýlová dámska retiazka je vyrobená zo 14-karátového žltého zlata. Na retiazke sú umiestnené ležaté osmičky s jedným malým srdiečkom zo žltého zlata s vysokým leskom. Jedna z ležatých osmičiek je zdobená drobnými krištálikmi a druhá je ...
463.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Zlatá retiazka vzoru “Valis” je vyrobená zo 14 karátového žltého zlata, očká sú spájané do točeného vzoru, ktorý pripomína pletené lano. Retiazku je vhodné nosiť aj s príveskom ale aj bez. Zapínanie je na bezpečnú karabínku.
214.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Zlatá retiazka vzoru “Valis” je vyrobená zo 14 karátového žltého zlata, očká sú spájané do točeného vzoru, ktorý pripomína pletené lano. Retiazku je vhodné nosiť aj s príveskom ale aj bez. Zapínanie je na bezpečnú karabínku.
149.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Zlatá dámska retiazka vyrobená zo 14-karátového žltého zlata má hadí vzor. Retiazka je upravená s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Táto elegantná retiazka pekne pôsobí v krku nakoľko je plochá. Je vhodná na každodenné nosenie.
354.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Zlatá dámska retiazka vyrobená zo 14-karátového žltého zlata má hadí vzor. Retiazka je upravená s vysokým leskom a kruhovým prierezom. Je vhodná na každodenné nosenie. Zapínanie je na bezpečnú karabínku.
227.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Jednoduchá jemná retiazka s vysokým leskom je vyrobená zo 14-karátového žltého zlata. Retiazku je vhodné nosiť s príveskom ale aj bez prívesku. Vhodná na každodenné nosenie. Zapínanie je na bezpečnú karabínku.
156.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Elegantná retiazka vzoru “Singapur” je vyrobená zo žltého 14-karátového zlata. Tvoria ju jemne pretočené očká s povrchovou úpravou vysokým leskom. Retiazka je vhodná na nosenie bez prívesku, ale dá sa nosiť aj s pekným príveskom. Zapínanie je na ...
145.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Elegantná dámska retiazka vyrobená zo 14-karátového žltého zlata s klasickým vzorom je zdobená s malými rovnomernými zlatými guličkami. Zapínanie je na bezpečnú karabínku. Je vhodná na každodenné nosenie.
124.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Jemná dámska retiazka vyrobená zo 14-karátového žltého zlata má podobu líščieho chvosta. Retiazka je upravená s vysokým leskom. Retiazka je vhodná s príveskom ale aj bez prívesku. Je vhodná na každodenné nosenie. Zapínanie je na bezpečnú ...
68.00  s DPH

Retiazka zo žltého zlata

Jemná retiazka zo žltého 14-karátového zlata s aplikáciami v podobe malých guličiek a symbolov nekonečna. Retiazka má zapínanie na bezpečnú karabínku a dá sa vybrať z dvoch nastaviteľných veľkostí – 45 a 42 cm.
133.00  106.00  s DPH