Dámske

Na stránku

Zobrazených 1–20 z 264 výsledkov

NovinkaVypredané
Quick View

Rhodiovaný prsteň s guličkami

Módny a štýlový dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového zlata vhodný na každodenné nosenie. Povrchová úprava prsteňa je rhodiovaná, s hladkým a s vysokým leskom. Tvoria ho menšie guličky rôznych veľkostí.
168.00  s DPH

Prsteň so zirkónmi bordovej farby

Decentný prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s hladkým povrchom. Ozdobou sú štyri zirkóny bordovej farby. Je vhodná na každodenné nosenie.
81.00  s DPH
NovinkaVypredané
Quick View

Pánsky pečatný prsteň

Elegantný pánsky prsteň vyrobený z trojfarebného – žltého, bieleho a ružového zlata s vysokým leskom. Stred prsteňa je tvorená v tvare kocky zdobená priečne. Bočné strany sú tiež zdobené s jemnými vzorom. Prsteň je vhodný na ...
287.00  s DPH

Dámsky prsteň s krištáľmi bielej farby

Elegantný dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s vysoký leskom a hladkou povrchovou úpravou. Ozdobou sú tri číre zirkóny, ktoré im dodávajú pekný vzhľad. Prsteň je vhodný na každodenné nosenie.
137.00  s DPH

Zaujímavý dámsky prsteň s krištáľmi

Elegantný dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s vysokým leskom. Ozdobou sú menšie číre zirkóny bielej farby. Prsteň je vhodný na každodenné nosenie.
138.00  s DPH

Dámsky prsteň s kvetinkovým motívom

Dizajnový dámsky prsteň vyrobený z trojfarebného – žltého, bieleho a ružového 14-karátového zlata vhodný na každodenné nosenie. Ozdobou prsteňa je kvietok, ktorý je zdobený s čírymi krištáľmi. Prsteň je vhodný na každodenné nosenie.
105.00  s DPH

Dámsky prsteň s dvoma krištáľmi

Elegantný dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s vysoký leskom. Ozdobou sú dve číre zirkóny. Prsteň je vhodný na každodenné nosenie.
124.00  s DPH

Dámsky prsteň zo žltého zlata

Jednoduchý dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom. Stred prsteňa zdobí štvorec, v ktorom je vsadený jeden menší číry krištáľ. Jedna strana prsteňa je zdobená s očkami, ktoré sú navzájom spojené. Prsteň je ...
86.00  s DPH

Prsteň s krištáľmi zo žltého zlata

Módny prsteň vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený s vysokým leskom. Stredná časť prsteňa je tvorená z oválneho tvaru, spojené s tenšími líniami z bieleho zlata. Ozdobu sú číre zirkóny.
159.00  s DPH

Dámsky prsteň s krištáľmi

Dámsky prsteň vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata s vysokým leskom. Ozdobou sú číre zirkóny, ktoré sú vsadené do vlnito. Tento štýlový prsteň je vhodný na každodenné nosenie.
218.00  s DPH

Prsteň s oválnymi očkami a zirkónmi

Zaujímavý dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s vysokým leskom. Prsteň tvoria oválne očká, v ktorom sú vsadené menšie číre zirkóny. Vhodný na každodenné nosenie.
166.00  s DPH

Elegantný prsteň s krištáľmi

Dámsky prsteň vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený s vysokým leskom a hladkým povrchom. Prsteň je zdobený s čírymi krištáľmi a líniami z bieleho zlata. Je vhodný pre dámy, ktoré majú radi eleganciu.
194.00  s DPH

Dámsky prsteň s krištáľmi

Dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s vysokým leskom. Ozdobou sú číre zirkóny, ktoré sú vsadené do polkruhu. Tento štýlový prsteň je vhodný na každodenné nosenie.
177.00  s DPH

Elegantný prsteň s krištáľmi bielej farby

Nádherný dámsky prsteň vhodný pre dámy, ktoré majú radi eleganciu a štýl. Vyrobený je zo 14-karátového žltého zlata s vysokým leskom. Ozdobou sú číre krištály, ktoré sú vsadené do okraji prsteňa. Stredná časť je zdobená s ...
291.00  s DPH

Zlatý dámsky prsteň

Zaujímavý dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s hladkým povrchom. Stred prsteňa je zdobený s čírymi zirkónmi. Prsteň je vhodný na každodenné nosenie.
140.00  s DPH

Prsteň s cyklámenovým zirkónom

Štýlový prsteň vhodný na každodenné nosenie. Vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata s vysokým leskom. Ozdobou je zirkón cyklámenovej farby, ktorý dodáva pekný vzhľad. Bočné strany sú zdobené z bieleho zlata.
204.00  s DPH

Zlatý prsteň s bielym krištáľom

Krásny dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Ozdobou prsteňa je biely krištáľ oválneho tvaru, okolo ktorého sú doplnené menšie číre zirkóny. Prsteň je vhodný na každodenné nosenie.
163.00  s DPH

Zlatý prsteň s krištáľom cyklámenovej farby

Žiarivý a elegantný dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Ozdobou je krištáľ cyklámenovej v tvare slzičky, okolo ktorého sú vsadené menšie číre zirkóny. Prsteň je vhodný na každodenné ...
94.00  s DPH

Zlatý prsteň so zeleným krištáľom

Žiarivý a elegantný dámsky prsteň vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Ozdobou je zelený krištáľ v tvare slzičky, okolo ktorého sú vsadené menšie číre zirkóny. Prsteň je vhodný na každodenné ...
79.00  s DPH

Prsteň so svetlomodrým krištáľom

Nádherný prsteň vhodný na každodenné nosenie. Vyrobený je zo 14-karátového žltého zlata s vysokým leskom. Ozdobou je svetlo-modrý krištáľ oválneho tvaru, okolo ktorého sú doplnené číre zirkóny.
116.00  s DPH