Detské zlaté prívesky

Na stránku

Zobrazených 1–20 z 57 výsledkov

Prívesok v tvare “jabĺčka” zo žltého zlata

Prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom vhodný s peknou retiazkou na každodenné nosenie. Prívesok je v tvare jabĺčka, zdobený s menšími čírymi zirkónmi.
69.00  s DPH

Prívesok “odtlačky nôh” zo žltého zlata

Jemný zlatý prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok predstavuje spojené malé odtlačky nôh. Prívesok je vhodný s peknou retiazkou.
106.00  s DPH

Zlatý prívesok znamenie “RAK”

Zlatý prívesok znamenie “rak” vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého zlata upravený hladkým/matným povrchom a s vysokým leskom. Spodná časť tela je z bieleho matného zlata a ozdobou sú menšie číre zirkóny. Očká raka sú tmavomodrej farby.
272.00  s DPH

Prívesok platnička zo žltého zlata

Elegantná zlatá platnička vyrobená zo 14-karátového žltého zlata upravená hladkým povrchom a s vysokým leskom, vhodný s peknou retiazkou. Platnička je obdĺžnikového tvaru, vhodné na gravírovanie podľa Vašej predstavy.
51.00  s DPH

Prívesok v tvare kruhu zo žltého zlata

Veľmi jednoduchý no predsa štýlový zlatý prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata, upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je v tvare kruhu, ktorý má plochý tvar, vhodný na gravírovanie podľa Vašej predstavy. Prívesok je ...
128.00  s DPH

Prívesok v tvare sova zo žltého zlata

Prívesok s obľúbeným zvieracím motívom zdobia menšie krištáliky bielej farby. Má tvar múdrej sovy, ktorá určite poteší Vás alebo Vašich blízkych. Povrchová úprava je hladká s vysokým leskom. Prívesok je vhodný s peknou retiazkou, ktorú si ...
100.00  s DPH

Prívesok znamenie vodnár zo žltého zlata

Žiarivý prívesok v dizajne znamení vodnár vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. V strede prívesku je znak vodnár, ktorý zdobí prekrásny gravír v tvare lúčov. Prívesok je vhodný s peknou retiazkou, ...
67.00  s DPH

Prívesok v tvare delfína z kombinovaného zlata

Elegantný zlatý prívesok v tvare delfína, vyrobený zo 14-karátového žltého a bieleho zlata je upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Kombinácia bieleho a žltého zlata dotvára skvostný prívesok, ktorý pekne ozdobí akúkoľvek retiazku, ktorú si ...
107.00  s DPH

Prívesok v tvare anjelika z kombinovaného zlata

Jemný prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je v tvare anjelika, ktorého krídla sú zo žltého zlata a telo je z bieleho zlata.
47.00  s DPH

Prívesok v tvare dievča zo žltého zlata

Ak ste hrdou matkou dcérky tak tento prívesok je pre Vás. Prívesok je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom.  Je vytvorený v tvare dievčatka a sukňa je zdobená s menšími ...
51.00  s DPH

Prívesok v tvare bicykla zo žltého zlata

Prívesok v tvare bicykla vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je vhodný pre všetkých milovníkov tohto športu.
53.00  s DPH

Prívesok v tvare motýlika zo žltého zlata

Jemný prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je vhodný na letné dni alebo na každodenné nosenie a odporúča sa pre milovníkov motýlika.
44.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Prívesok s mačiatkom a loptičkou vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Loptička je zdobená s menšími čírymi zirkónmi.
59.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Prívesok hlava koňa je vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom.  Jeho povrchová úprava je zdobená s jemným gravírovaním stvárňujúcim koňa. Tento zlatý prívesok odporúčame ako darček pre ...
58.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Jemný prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je v tvare sovy čo je symbolom múdrosti. Prívesok je zdobený menšími čírymi zirkónmi.
52.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Jemný prívesok vhodný pre milovníkov psov vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je v tvare kruhu, kde v strede je jemne vygravírovaný odtlačok labky.
48.00  s DPH

Detský prívesok zo žltého zlata

Detský prívesok v tvare medvedíka vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Ozdobou tohto prívesku sú menšie zirkóny, ktoré sú v bielej farby.
55.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Módny prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravené hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok kôň a podkova, ktorý prináša šťastie je skvelým doplnkom pre Váš outfit.
57.00  s DPH

Prívesok s krištáľmi zo žltého zlata

Jemný dámsky prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je kruhového tvaru, zdobené s menšími čírymi zirkónmi.
55.00  s DPH

Prívesok v tvare krížika z kombinovaného zlata

Krásny a štýlový prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata je upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Stred prívesku zdobí menší krížik z bieleho zlata vykladaný čírymi zirkónmi.
76.00  s DPH