Detské zlaté prívesky

Na stránku

Zobrazených 1–20 z 31 výsledkov

Prívesok s krištálom zo žltého zlata

Jemný prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok zdobí v strede prichytený krištál bielej farby.
39.00  s DPH

Prívesok s krištálom z kombinovaného zlata

Jemný prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok zdobí jeden okrúhly centrálny krištál, kde bočná strana prívesku je v tvare srdiečka.
57.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka zo žltého zlata

Štýlový dámsky prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou.
236.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka z kombinovaného zlata

Elegantný prívesok v tvare srdiečka vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou.
144.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka zo žltého zlata

Krásny prívesok v tvare srdiečka je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou.
124.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka zo žltého zlata

Elegantný prívesok v tvare srdiečka vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou.
133.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka zo žltého zlata

Dámsky prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok je v tvare srdiečka, ktorý spredu je jemne zdobený diamantovým brúsom a zadná časť je hladká.
160.00  s DPH

Prívesok BEST FRIEND z kombinovaného zlata

Jemný plochý prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok v tvare srdca je rozdelené na dve polovice, ktoré je možné prelomiť. Na srdiečku je zobraný ...
59.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka zo žltého zlata

Jemný prívesok v tvare srdiečka vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok je možné prelomiť na dve polovice.
55.00  s DPH

Prívesok s krištálmi zo žltého zlata

Elegantný a štýlový prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok zdobí v strede jeden väčší centrálny krištál, okolo ktorého sú vsadené malé číre zikróny.
90.00  s DPH

Prívesok s krištálmi z bieleho zlata

Elegantná dámsky prívesok vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata je upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Ozdobou tohto štýlového prívesku je jeden väčší centrálny krištál a nad ním sú vsadené štyri malé číre zirkóny.
80.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka z bieleho zlata

Jemný prívesok v tvare srdca vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata je upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Srdiečko je z ľavej strany osadený malými bielymi zirkónmi.
96.00  s DPH

Prívesok s anjelmi z kombinovaného zlata

Jemný prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok zdobia dvaja anjeli, kde jeden je zo žltého a druhý je z bieleho zlata a srdiečko vykladané ...
83.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka zo žltého zlata

Štýlový prívesok v tvare srdiečka vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok je otvárací a vytvára priestor na fotografiu.
387.00  s DPH

Prívesok v tvare srdiečka z bieleho zlata

Elegantný dámsky prívesok vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok je v tvare väčšieho srdiečka, na ktoré je možné gravírovať podľa Vašej predstavy.
166.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Krásny prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok má tvar chodidlá, ku ktorej je spojené menšie srdiečko vyložené malými zirkónmi.
76.00  s DPH

Prívesok s krištálmi z kombinovaného zlata

Jemný prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého zlata je upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok zdobia číre krištáliky a jemná línia z bieleho zlata.
81.00  s DPH

Prívesok s krištálom z bieleho zlata

Jemný prívesok vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata je upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Ozdobou prívesku je malý číri krištál, ktorý je prichytený v strede.
28.00  s DPH

Prívesok s ónyxom zo žltého zlata

Jemný prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok zdobí prichytený čierny ónyx.
25.00  s DPH

Prívesok s krištálmi zo žltého zlata

Krásny prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je upravený s vysokým leskom a hladkou povrchovou úpravou. Prívesok zdobí väčší oválny krištál cyklámenovej farby, okolo ktorého sú vsadené malé číre krištáliky.
64.00  s DPH