Zlaté prívesky

Na stránku

Zobrazených 1–20 z 149 výsledkov

Prívesok Panny Márie zo žltého zlata

Lesklý prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je okrúhleho tvaru, ktorý je zdobený vyrezávanými vzormi dookola. V strede prívesku je vyobrazený obraz Panny Márie zo žltého zlata.
179.00  s DPH

Prívesok v tvare anjelika z kombinovaného zlata

Jemný prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je v tvare anjelika, ktorého krídla sú zo žltého zlata a telo je z bieleho zlata.
47.00  s DPH

Prívesok v tvare kvietka zo žltého zlata

Jemný prívesok v tvare kvietka vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je zdobený s jedeným menším zirkónom bielej farby.
38.00  s DPH

Prívesok v tvare dievča zo žltého zlata

Ak ste hrdou matkou dcérky tak tento prívesok je pre Vás. Prívesok je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom.  Je vytvorený v tvare dievčatka a sukňa je zdobená s menšími ...
51.00  s DPH

Prívesok v tvare bicykla zo žltého zlata

Prívesok v tvare bicykla vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je vhodný pre všetkých milovníkov tohto športu.
53.00  s DPH

Prívesok v tvare motýlika zo žltého zlata

Jemný prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je vhodný na letné dni alebo na každodenné nosenie a odporúča sa pre milovníkov motýlika.
44.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Prívesok s mačiatkom a loptičkou vyrobený zo 14-karátového žltého zlata je upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Loptička je zdobená s menšími čírymi zirkónmi.
59.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Prívesok hlava koňa je vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom.  Jeho povrchová úprava je zdobená s jemným gravírovaním stvárňujúcim koňa. Tento zlatý prívesok odporúčame ako darček pre ...
58.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Jemný prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je v tvare sovy čo je symbolom múdrosti. Prívesok je zdobený menšími čírymi zirkónmi.
52.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Jemný prívesok vhodný pre milovníkov psov vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je v tvare kruhu, kde v strede je jemne vygravírovaný odtlačok labky.
48.00  s DPH

Detský prívesok zo žltého zlata

Detský prívesok v tvare medvedíka vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Ozdobou tohto prívesku sú menšie zirkóny, ktoré sú v bielej farby.
55.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Módny prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravené hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok kôň a podkova, ktorý prináša šťastie je skvelým doplnkom pre Váš outfit.
57.00  s DPH

Prívesok s krištáľmi zo žltého zlata

Jemný dámsky prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je kruhového tvaru, zdobené s menšími čírymi zirkónmi.
55.00  s DPH

Prívesok v tvare krížika z kombinovaného zlata

Krásny a štýlový prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata je upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Stred prívesku zdobí menší krížik z bieleho zlata vykladaný čírymi zirkónmi.
76.00  s DPH

Prívesok v tvare kríža z kombinovaného zlata

Jemný  prívesok v tvare kríža je vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata s hladkým povrchom a s vysokým leskom. Krížik je zdobený v strede s jemne matovaným bielym zlatom. Prívesok je možné kombinovať s ...
62.00  s DPH

Prívesok v tvare kríža zo žltého zlata

Jednoduchý no predsa štýlový prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Prívesok je v tvare kríža, ktoré je možné kombinovať s peknou retiazkou. Prívesok je vhodný k významným udalostiam ako ...
78.00  s DPH

Prívesok v tvare kríža z kombinovaného zlata

Zlatý prívesok v tvare kríža je vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata s hladkým povrchom a s vysokým leskom. Krížik je vyrobený zo žltého zlata, na ktorom je zobrazené umučenie Ježiša z bieleho zlata. ...
120.00  s DPH

Prívesok v tvare kríža zo žltého zlata

Jemný zlatý prívesok v tvare kríža je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata s hladkým povrchom a s vysokým leskom. Krížik je vyrobený zo žltého zlata, na ktorom je zobrazené umučenie Ježiša.
77.00  s DPH

Prívesok v tvare huslí zo žltého zlata

Luxusný prívesok vyrobený zo 14-karátového žltého zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Ozdobou sú malé číre krištáliky, ktoré sú vsadené do spodnej časti prívesku. Úžasný darček pre milovníkov klasickej hudby.
55.00  s DPH

Prívesok v tvare motorky zo žltého zlata

Prívesok vyrobený z kombinovaného 14-karátového žltého a bieleho zlata upravený hladkým povrchom a s vysokým leskom. Tento elegantný prívesok je v tvare motocykla, ktorý určite poteší každého vášnivého motorkára. Ozdobou je jemný diamantový brús z bieleho ...
217.00  s DPH