Zlaté prívesky

Na stránku

Zobrazených 1–20 z 49 výsledkov

NovinkaVypredané
Quick View

Prívesok zo žltého zlata

Exkluzívny dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata v tvare dvoch prepojených polkruhov z ktorých jeden je zdobený malými čírymi krištáľmi. Prívesok je vhodný na slávnostnejšie aj každodenné nosenie. Svojim leskom a eleganciou predstavuje tento prívesok výbornú ...
238.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata (Kópia)

Elegantný dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata obdĺžnikového tvaru zdobený radom malých brúsených kamienkov. Ide o skutočne jemný prívesok ktorý sa pohodlne nosí a je vhodný na každodenné nosenie aj slávnostnejšie príležitosti. Rozmery prívesku: 1.1 x ...
62.00  s DPH

Fialový prívesok zo žltého zlata

Elegantný fialový prívesok, ktorý je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata má okrúhly tvar. Stred dekoruje uchytený väčší fialový zirkón. Bočné strany sú zdobené malými čírimy krištálikmy bielej farby. Povrchová úprava je hladká s vysokým leskom.
220.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Prekrásny farebný prívesok je vyrobený zo 14-karátového žltého zlata, zdobený malými bielymi krištálikmi, ktorý dolaďuje väčší centrálny zirkón vo farebnej kombinácií. Povrchová úprava je hladká s vysokým leskom.
327.00  s DPH

Prívesok z kombinovaného zlata

Elegantný a jemný dámsky prívesok z kombinovaného 14-karátového zlata okrúhleho tvaru s perlou v strede, orámovanou z jednej strany malými brúsenými kamienkami. Ide o skutočne jemný prívesok, ktorý je vhodný najmä pre dámy obľubujúce decentnosť a ...
127.00  s DPH

Prívesok z kombinovaného zlata

Štýlový dvojitý prívesok z kombinovaného 14-karátového zlata v tvare kľúčika a zámku v tvare srdiečka. Prívesok je vhodný aj do daru pre svoju milovanú polovičku. Rozmery prívesku: 2.5 x 1.2 cm.
80.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Extravagantný prívesok zo žltého 14-karátového zlata zaujímavého tvaru s moderným nádychom, matovaným povrchom a zdobený jemnými brúsenými kamienkami. Rozmery prívesku: 6.3 x 4 cm.
557.00  s DPH

Prívesok z kombinovaného zlata

Štýlový dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata, v tvare zdvojeného kruhu s malou ozdobou z bieleho zlata v tvare kvietku. Rozmery prívesku: 5 x 3.7 cm.
485.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Prívesok zo žltého 14-karátového zlata v tvare stromu (strom života),  zdobený jemným gravírovaným vzorom. Rozmery prívesku: 5 x 4.9 cm.
253.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Elegantný dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata v tvare váh, zdobený malými brúsenými kamienkami. Tento prívesok je hlavne vhodný pre dámy narodené v znamení váh. Rozmery prívesku: 3.2 x 2 cm.
215.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Elegantný dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata v tvare kľúča. Rozmery prívesku: 3.8 x 1.2 cm.
101.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Elegantný a štýlový dámsky prívesok tvorený z krúžkov, zdobený brúsenými čírymi kamienkami. Prívesok je vhodný re dámy, ktoré obľubujú eleganciu a jemnosť. Rozmery prívesku: 3.7 x 1.5 cm.
143.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Prívesok zo žltého 14-karátového zlata kruhového tvaru s perlou v strede orámovanou gréckym vzorom. Prívesok je jemný a je vhodný hlavne pre dámy ktoré obľubujú decentnosť a eleganciu. Rozmery prívesku: 2 x 1.1 cm.
164.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Elegantný dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata v tvare sovy, bohato zdobený čírymi brúsenými kamienkami, ktoré svoju nositeľku rozžiaria. Rozmery prívesku: 2.3 x 1.1 cm.
81.00  s DPH

Prívesok z bieleho zlata

Prívesok z bieleho 14-karátového zlata v tvare škorpióna zdobený jemnými brúsenými kamienkami čírej a modrej farby. Rozmery prívesku: 4 x 1.5 cm.
305.00  s DPH

Prívesok z kombinovaného zlata

Prívesok z kombinovaného 14-karátového zlata v tvare kotvy s diamantovým brúsom v bielom zlate. Rozmery prívesku: 2.4 x 2 cm.
52.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Jemný prívesok okrúhleho tvaru s vyrezávaným motívom dvoch detských nožičiek. Prívesok je vhodný ako pre dámy, tak aj pre pánov, rodičov, starých rodičov.
49.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Elegantný a žiarivý dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata v tvare kvapky, zdobený brúsenými kamienkami. Tento jemný prívesok rozžiari každú dámu a bude sa s ním cítiť výnimočná. Rozmery prívesku: 2.5 x 1.3 cm.
122.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Elegantný dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata zdobený brúsenými kamienkami a perlami. Tento jemný prívesok rozžiari každú dámu a bude sa s ním cítiť výnimočná.
95.00  s DPH

Prívesok zo žltého zlata

Elegantný dámsky prívesok zo žltého 14-karátového zlata obdĺžnikového tvaru zdobený brúsenými kamienkami usporiadanými do tvaru kvietka. Tento jemný prívesok rozžiari každú dámu a bude sa s ním cítiť výnimočná. Rozmery prívesku: 2.5 x 1 cm.
96.00  s DPH